Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Турчинов Олександр Валентинович

БІОГРАФІЯ

Народився 31 березня 1964 року в м. Дніпропетровську.
Освіта вища, закінчив технологічний факультет Дніпропетровського металургійного інституту (з відзнакою).
Трудовий шлях розпочав на комбінаті “Криворіжсталь”.
У 1990-1991 рр. - головний редактор Українського відділення інформаційного агентства УНА-прес АПН. У 1991 р. очолює Інститут міжнародних зв’язків, економіки, політики і права, у 1992 р. його призначено на посаду голови Комітету з роздержавлення і демонополізації виробництва Дніпропетровської облдержадміністрації.
У 1993 р. призначений радником Прем'єр-міністра України з питань мікроекономіки. Одночасно продовжує плідно займатися науковою роботою. У 1994 р. обіймає посаду генерального директора Інституту економічних реформ, завідуючого лабораторією дослідження тіньової економіки Інституту Росії НАН України.
У 1998 р. обраний народним депутатом України. Як голова Комітету з питань бюджету Верховної Ради України виступив автором кардинальної бюджетної реформи. На парламентських виборах 2002 р. за списком виборчого Блоку Юлії Тимошенко знову обраний народним депутатом України.
Відомий в Україні вчений, політичний та громадський діяч. Як народний депутат України та голова Бюджетного комітету ВР України доклав багато зусиль для законодавчого забезпечення ринкових реформ. Один з авторів Бюджетного кодексу України та ініціаторів ліберальної податкової реформи.
Один з найвпливовіших політиків сучасної України, керівник однієї з найчисленніших парламентських фракцій. Один з фундаторів об'єднання сил демократичної опозиції в Україні та створення Форуму національного порятунку (ФНП).
Послідовний прихильник демократичного розвитку Української держави та створення інститутів громадянського суспільства в Україні.
Перший заступник голови партії “Батьківщина”. У парламенті III-го скликання - голова Комітету з питань бюджету Верховної Ради України, голова фракції “Батьківщина”.
Доктор економічних наук, професор. Автор численних наукових праць та монографій, присвячених дослідженню виникнення корупції, тіньової економіки, генезису тоталітарних тенденцій у сучасному суспільстві.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.
З лютого 2005 р. по 08.09.2005 р. - Голова Служби безпеки України.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»